Çanak Okey Extra

Masa Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24.9 MB
  • Version 1.9.10
  • Dil Türkçe
  • Firma Digitoy
Çanak Okey Extra mobil oyunu ile IOS cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Çanak Okey Extra  mobil oyunu sizlere uzun soluklu bir mobil oyun deneyimi yaşatacaktır. Akıllı mobil cihazlarınız sizler için muhteşem bir mobil oyuna ev sahipliği yapıyor. Sizde okey keyfinizi artık bilgisayar başında değilde mobil cihazınızdan yaşayabilirsiniz. 

Facebook sosyal medyasında binlerce kişinin keyifle oynadığı Çanak Okey Extra mobil oyunu artık mobil cihazlarınızda yerini alıyor. Böylelikle oyunu oynamak için illa Facebok adresinize girmenize erek yoktur. Mobil cihazınızdan da rahatlıkla oynama keyfini yaşayabilirsiniz. Trafikte, otobüs,metro, metrobüs ve vapurda sıkılmadan keyifle VIP ayrıcalığını yaşayarak ücretsiz bir  şekilde oyunu oynayabilirsiniz.

Çanak Okey Extra ??ile en iyi oyun deneyimini hızlı yavaş tüm internet bağlantılarında kesinti yaşamadan keyifle oynayabilirsiniz. Oyuna dahil olarak yeni arkadaşlar edinip sohbet edebilir, bedava çip ve hediyeler ile eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Bedavası en çok canlı Canak Okey Extra ile ister Facebook hesabınızla ister misafir olarak oynayın, aynı anda müzik dinleyip, sohbet edebilirsiniz. Eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor. 

Çanak Okey Extra indir
DİĞER SÜRÜMLER